Biz Kimiz!

Endaks A.Ş. 1997 yılından günümüze müşterilerine ve kadrosuna verdiği değer ile sektördeki tecrübesini ve güvenirliğini her geçen gün arttırmaktadır.

Endüstriyel alanda dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörlüğünü, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak maksimum başarı ile sürdürmektedir.

Konusunda dünyanın önde gelen lider markalarını sunan Endaks; Elektrik Panoları için iklimlendirme ürünleriyle ( Fanlı Filtreler, Pano Klimaları, Air/Air ve Air/Water Heat exchanger… vb )  PFANNENBERG, Busbar bara dağıtım sistemlerinde WÖHNER, Flexible bakır bara ürünleriyle GROUP GİNDRE, Pano ısıtıcıları, termostatlar, nem ölçerler kategorisinde STEGO, Endüstriyel etiketleme, elektrik ve mekanik kilitleme/etiketleme alanlarında BRADY ve kablo giriş sistemleri konusunda da TRELLEBORG’ün Türkiye ve Ortadoğu yetkili temsilciliğini başarı ile sürdürmektedir.

Proje öncesi doğru ürün belirlenmesinde  ve satış sonrası teknik destek sağlanmasında bugüne kadar yanınızda olduğumuz gibi, bundan sonrasında da uzman kadromuzla yanınızda olmaya devam etmekten gurur duyarız.